Zobacz co mamy dla Ciebie 
w specjalnej ofercie z MISTRZOWSKĄ ZNIŻKĄ 
(OFERTA OGRANICZONA CZASOWO):

Wizualizacja: "Uspokój ciało i umysł"

Wizualizacja zapewniająca wysoki poziom uspokojenia ciała i umysłu.

 To 25 minut nagrania, dzięki któremu każdego poranka będziesz mógł z niewiarygodnym spokojem i czystym umysłem oraz dużą energią rozpocząć dzień a każdego wieczoru oczyścisz ciało i umysł ze stresu nagromadzonego w ciągu dnia.

Poprowadzę Cię w taki sposób abyś pozbył się złych emocji i zdobył potężną energię do dalszego działania. Abyś myślał spokojnie i bardziej kreatywnie a z czasem bardziej panował nad swoimi emocjami.


Oferta specjalna:
TYLKO 27 zł

Oferta specjalna:
TYLKO 27 zł

Wizualizacja: "Rakieta Sukcesu"

Masz marzenia? Stawiasz sobie ambitne cele? A może pracujesz już ciężko aby je urzeczywistnić?


A co byłoby gdybyś mógł przyspieszyć proces osiągania celu? Gdybyś mógł zrealizować założony cel w miesiąc zamiast w rok bez zwiększania nakładu pracy? Czy to jest możliwe?


Wykorzystaj wyjątkową technologię wizualizacji "Rakieta Sukcesu", która zmobilizuje do działania Twoją podświadomość aby zwielokrotniła efekt Twojej świadomej i konsekwentnej pracy nad postawionym celem! Wykonaj 2 kroki milowe, które przyspieszą proces spełniania Twoich marzeń!


Wizualizacja szybkiego zdobycia umiejętności osoby, która jest Twoim autorytetem

Poznaj  nowoczesne metody szybkiego przyswajania umiejętności.

Patrzysz na umiejętności innych osób: nauczycieli, mentorów, znanych mówców, i też chciałbyś je mieć? Być może ta jedna rzecz dzieli Cię od sukcesu?

Ta wizualizacja pozwoli abyś wszedł w posiadanie takich umiejętności. Posiądziesz takie umiejętności i wartości jakie zechcesz. Ważne jest tylko abyś ją stosował regularnie co da Ci szybki rezultat.

Przeskoczysz długi i żmudny czas nauki.

Oferta specjalna:
TYLKO 27 zł

adammistela.pl - Otwarte Szanse | wszystkie prawa zastrzeżone 2021 | Regulamin | Polityka Prywatności | Cookies

>