Wyzwanie startuje za...

00
Days
:
 
00
Hours
:
 
00
Minutes
:
 
00
Seconds

You missed out!

Odkryj FUNDAMENTALNY proces, dzięki któremu będziesz potrafił skutecznie i efektownie zaprezentować się przed kamerą oraz podczas transmisji on-line!

Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!!

Podejmij BEZPŁATNE 5-Dniowe Wyzwanie ,,Zbudowanie fundamentu pewności siebie przed kamerą", które startuje już w poniedziałek 26 kwietnia 2021r o 21:00.

Odbierz 5-Dniowy, Interaktywny Trening na żywo od Założyciela Platformy
"Otwarte Szanse" Adama Misteli...


...gdzie podczas tego Warsztatu wspólnie przejdziemy Proces Zmiany Twojego Mindsetu, tak aby występowanie przed kamerą, szczególne podczas transmisji
on-line stało się dla Ciebie komfortowe i naturalne! 

Może nie masz beznadziejnej sytuacji finansowej - ale czujesz, że Twoje dochody spadają, gdyż coraz trudniej jest Ci się spotykać bezpośrednio Twoimi klientami...

Może nadal jesteś cenionym pracownikiem - ale Twoja aktywność na forum firmy spada i inne osoby, bieglejsze w komunikacji elektronicznej, zaskarbiają sobie przychylność szefostwa i łatwiej im przekonać ich do swoich pomysłów...

Może Twój biznes jest OK - ale z uwagi na brak bezpośredniego kontaktu z kontrahentami daleko Ci do budowania firmy, o której zawsze marzyłeś i do stylu życia jaki zawsze pragnąłeś. Ponadto czujesz, że się nie rozwijasz i nie idziesz do przodu...

A może chciałbyś uruchomić biznes on-line Twój  - ale brakuje Ci śmiałości i umiejętności w prezentowaniu siebie, swoich produktów lub usług przed kamerą..


Wyobraź sobie życie, w którym odzyskujesz kontrolę nad przebiegiem wydarzeń...

...życie, w którym znów jesteś częścią swojej społeczności a Twoje dochody zwiększają się, gdyż skutecznie wykorzystujesz nowoczesne media służące do komunikacji na odległość...

Czasami rzeczywistość potrafi zmienić się diametralnie i stawia przed nami wyzwania, którym trzeba sprostać.

Żyjemy w czasach, w których nasz dotychczasowy świat w dużym stopniu przeniósł się do Internetu a my komunikujemy się z naszymi klientami, pracownikami, szefami, kontrahentami i bliskimi przy pomocy monitora, mikrofonu i kamery.

To zupełnie nowy świat i nowa rzeczywistość, funkcjonująca według innych zasad, która wymaga od nas nowych umiejętności i zupełnie innego podejścia gdyż zakodowane w naszej podświadomości schematy nie będą dawać już zadowalających efektów.

To też świat nowych szans i możliwości.

Ale żeby móc je wykorzystać i znów osiągać zamierzone rezultaty, należy podjąć wyzwanie i w pierwszym kroku...

...zbudować solidny fundament pewności siebie, który pozwoli Ci odzyskać utraconą skuteczność działania i poczuć się pewnie i komfortowo przed kamerą!

Właśnie dlatego, postanowiłem zorganizować bezpłatne 5-dniowe wyzwanie „Zbudowanie fundamentu pewności siebie przed kamerą”…

…podczas, którego doświadczysz potężnego PROCESU PRZEMIANY TWOJEGO NASTAWIENIA I PRZYZWYCZAJEŃ aby świat wirtualny stał się Twoją nową przestrzenią życia i działań zawodowych a wszelkie negatywne blokady zastąpione zostały wzmacniającymi pozytywnymi przekonaniami i pewnością siebie, gwarantującą sukces!


Podczas tego Warsztatu poznasz i przetrenujesz ze mną najważniejsze sposoby i techniki, dzięki którym:

 • Zbudujesz najważniejsze filary pewności siebie przed kamerą i nie tylko
 • Znajdziesz swoją postawę mocy w prezentacji
 • Nauczysz się szybko i skutecznie obniżać poziom stresu przed wystąpieniem
 • Opanujesz jeden z ważnych kanałów niewerbalnych jakim jest nieświadoma mimika i gestykulacja
 • Poznasz i przejdziesz proces skutecznego przygotowania się do prezentacji stosowany przez dobrych aktorów i speakerów

I wszystko to jest oparte o sprawdzoną wiedzę i techniki, dzięki którym sam zmieniłem swój sposób myślenia i działania oraz zacząłem kreować biznes i życie na własnych warunkach.

Startujemy w poniedziałek, 26 kwietnia o godz. 21:00!

Naciśnij przycisk poniżej i zarejestruj się, póki zapisy są jeszcze otwarte.

Trzymam kciuki za Twój sukces,
Adam Mistela

Ograniczone czasowo: Nie przegap tego unikalnego 5-dniowego, interaktywnego wyzwania na żywo, którego celem jest:

"Zbudowanie fundamentu pewności siebie przed kamerą".

Wyzwanie startuje w poniedziałek, 26.04.2021r o godz. 21:00.

Dla kogo JEST to Wyzwanie?

 • 5-dniowe wyzwanie JEST dla osób które: czują, że utknęły w miejscu i szukają skutecznych technik, aby ruszyć do przodu.
 • 5-dniowe wyzwanie JEST dla osób które: chcą zwiększyć swoje dochody wykorzystując nowoczesne środki komunikacji.
 • 5-dniowe wyzwanie JEST dla osób które: chcą odzyskać utraconą pozycję w biznesie, w pracy oraz relacjach międzyludzkich i szukają skutecznych i sprawdzonych rozwiązań, aby znów kreować życie na własnych warunkach

Dla kogo NIE JEST to wyzwanie?

 • 5-dniowe wyzwanie NIE JEST dla Ciebie jeśli: szukasz magicznego sposobu, który sprawi, że wszystko się zmieni i staniesz się bogaty w ciągu jednej nocy.
 • 5-dniowe wyzwanie NIE JEST dla Ciebie jeśli: chcesz użyć tą wiedzę w złym celu.
 • 5-dniowe wyzwanie NIE JEST dla Ciebie jeśli: Chcesz wprowadzić negatywną energię. Ponieważ moją misją jest, aby dzięki tej wiedzy pomóc jak największej liczbie osób, dlatego dbamy o sprzyjające środowisko.

Prowadzący Wyzwanie


Aktor i charyzmatyczny trener wystąpień publicznych, którego szkolenia dają wyjątkowe kompetencje i wywołują emocje, których się nie da zapomnieć. 


Od lat z powodzeniem uczy autoprezentacji, mowy ciała, pracy z oddechem, technik opanowywania stresu i pokonywania własnych barier – zarówno w wystąpieniach na scenie, w pracy przed kamerą jak i spotkaniach biznesowych.


To co robi jest pełne pasji i otwartości na ludzi, którym pomaga dotrzeć do przyczyn lęków i blokad, po to aby potrafili odkryć i wyrazić swój potencjał, wydobyć go na światło dzienne i wykorzystać w rozwijaniu swojego biznesu, jak również w życiu osobistym.

O MOICH SZKOLENIACH MÓWIĄ:

ANETA KOWALCZYK / 

PRZEDSIĘBIORCA, PODOLOG,

PROMOTOR ZDROWIA

Z całego serca polecam szkolenie z wystąpień publicznych, które prowadzi Adam. Dzięki niemu odzyskałam pewność siebie na scenie ale także nabyłam umiejętności poruszania się po niej, odpowiedniej pracy głosem aby wywołać emocje u moich słuchaczy a także przez cały czas miałam możliwość omawiania błędów i poprawiania ich dzięki pomocy Adama. Szkolenie u Adama jest pełne wartościowej wiedzy i doskonałych ćwiczeń poprawiających dykcję i emisje głosu, gestykulacje i wiele wiele innych rzeczy, na które warto zwrócić uwagę podczas własnego wystąpienia. Jeśli szukasz najlepszego szkolenia z wystąpień publicznych polecam właśnie to u Adama.

MAŁGORZATA SZKLARSKA / 

PRZEDSIĘBIORCA, NETWORKER

Adama Mistelę znam od kilku ładnych lat. To jest bardzo wyjątkowa osoba. Nawet to czym się zajmuje Adam jest wyjątkowe. Nigdy wcześniej nie spotkałam w Polsce kogoś takiego. Nie spotkałam fachowca aż tak wysokiej klasy. Jest bardzo pozytywny. Wkłada serce w pracę z każdym i może dlatego udaje się Adamowi przeprowadzać transformację losu każdego, kto był na jego zajęciach. Jeśli jeszcze nie wiesz jak prawidłowo trzeba przeprowadzić wystąpienie publiczne, nie szukaj niczego, idź wprost do Adama. Jestem przekonana, że będziesz zachwycony tak jak ja jestem. Adamie, dziękuję losowi za to, że postawił Cię na mojej drodze życiowej, że odmieniłeś moje życie, pokazałeś takie rzeczy, których wcześniej nie zauważałam, zmieniłeś moje myślenie... Adamie, dziękuję Ci ,że jesteś.

MARIA BRZOZAK / 

AUTORKA BLOGA
"KRÓLOWA MATKA",

PRZEDSIĘBIORCA,

INFLUENCERKA,

NETWORKER

Adam to niekwestionowany profesjonalista! Z wiedzy i narzędzi poznanych na zajęciach u Adama korzystam każdego tygodnia! Polecam każdej osobie pracującej z ludźmi, żeby lepiej poznać siebie, swój potencjał oraz świadomie wykorzystywać potencjał współpracowników. Niesamowita wiedza i doświadczenie. A do tego Adam jest osobą o wielkiej klasie i wielkim sercu. Dla mnie to ogromny zaszczyt, że mogłam poznać Adama osobiście.

Zarejestruj się TERAZ!

Wyzwanie startuje 26 kwietnia 2021 r. o 21:00!

Adam Mistela Otwarte Szanse © 2021 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin

>