Pakiet Pewności Siebie

 Kurs Wideo -> Wizualizacja -> Indywidualna Konsultacja 

TWOJA DROGA DO LEPSZEGO ŻYCIA

DZIŚ TYLKO 17 ZŁ !!!

CO OTRZYMASZ ?

Zdobądź skuteczne narzędzia

Pakiet Pewności Siebie to zupełnie wyjątkowy zestaw 3 nadzwyczaj skutecznych narzędzi, skomponowanych w oparciu o wieloletnie warsztatowe doświadczenie szkoleniowe ich twórcy - Adama Misteli.  

Kurs Wideo

6-cio odcinkowy Kurs "Jak nabrać pewności siebie". Otrzymasz zestaw praktycznych ćwiczeń, dzięki którym przepracujesz 3 filary PEWNOŚCI SIEBIE. 

Wizualizacja .mp3

Nagranie audio będące bardzo skuteczną techniką pracy z podświadomością. Narzędzie, które zakorzeni w Tobie PEWNOŚĆ SIEBIE.

Indywidualna Konsultacja

Adam Mistela dostępny na życzenie tylko dla Ciebie! 30-minutowa telefoniczna konsultacja - wystarczy  zapisać się na termin!

3 kroki do PEWNOŚCI SIEBIE - co dokładnie otrzymasz

KURS WIDEO "JAK NABRAĆ PEWNOŚCI SIEBIE"

Pamiętasz jak ostatnio coś Cię zatrzymało i to co sobie zaplanowałeś(aś) nie wyszło tak jakbyś sobie tego życzył(a)? Miałeś(aś) powiedzieć coś o sobie?  Wynegocjować? Poznać bliżej kogoś interesującego? Znaleźć nić porozumienia i naprawić relację z kimś bliskim? Coś zaprezentować? A może zaprezentować siebie? Chcesz aby tym razem było inaczej? Od czego zacząć? Najlepiej od mojego Kursu Wideo "Jak nabrać pewności siebie"! Otrzymasz ode mnie 6-cio odcinkowy kurs wideo, w którym poprowadzę Cię krok po kroku abyś poznała / poznał 3 filary pewności siebie - podstawę będącą kluczem do przemiany Twojego postrzegania i nastawienia do sytuacji dla Ciebie ważnych. Zaskocz innych PEWNOŚCIĄ SIEBIE !!

WIZUALIZACJA .MP3 "ZDOBĄDŹ PEWNOŚĆ SIEBIE"

Wizualizacja zwana niekiedy medytacją to niezwykle skuteczna metoda pracy z podświadomością, która odgrywa olbrzymią rolę w kreowaniu naszych postaw, zwłaszcza w trudnych i stresujących sytuacjach.  Nie wszyscy wiedzą jednak, że wykorzystując podświadomość można w skuteczny sposób pozbyć się strachu, nieśmiałości i wycofania. Dzięki tej nowoczesnej metodzie nauczysz się odwagi i PEWNOŚCI SIEBIE. Właśnie w tym celu opracowałem specjalny proces wizualizacyjny, który zawarłem w nagraniu audio. W nagraniu tym poprowadzę Cię swoim głosem a właściwie Twoją podświadomość, przez krainę dotychczas jej nieznaną. Dzięki temu nabierzesz odwagi i PEWNOŚCI SIEBIE! Nagranie możesz odsłuchiwać wielokrotnie - przyspieszając proces swojej przemiany.

EXTRA: INDYWIDUALNA KONSULTACJA

Zwieńczeniem Pakietu Pewności Siebie jest 30-minutowa Indywidualna Konsultacja! Jeżeli tylko zechcesz możesz umówić się ze mną na rozmowę telefoniczną, w trakcie której przedstawisz mi stojące przed Tobą wyzwanie. W trakcie rozmowy nakreślimy Twój plan działania, dzięki któremu będziesz wiedział jakie działanie należy podjąć aby sprawy zaczęły przybierać pożądany obrót. Aby skorzystać z Indywidualnej Konsultacji wystarczy po odebraniu dostępu do Pakietu Pewności Siebie zarezerwować jej termin w moim kalendarzu, który zostanie Ci udostępniony.

GDZIE to WYKORZYSTASZ?

Realizuj cele i marzenia bez ograniczeń

Każdy ma jakieś marzenia i wielu stawia sobie ambitne cele. Niektórzy je osiągają. Czy zastanawiałaś(eś) się co charakteryzuje te osoby, którym się udaje? Gdy przyjrzysz się im dokładnie to zobaczysz, że tym czymś co ich wszystkich łączy jest... PEWNOŚĆ SIEBIE. 

Realizuj SWOJE cele i marzenia. Te małe i te duże. Krok po kroku. Zasługujesz na to! To nic trudnego, jeżeli masz w sobie PEWNOŚĆ SIEBIE. 

Zdobądź wymarzoną pracę, wielu nowych klientów, podpisz lukratywny kontrakt, poznaj bliżej kogoś kogo od dawna już chcesz poznać, napraw relacje w związku... po prostu bądź szczęśliwy!!

opinie

O moich warsztatach i produktach mówią:

MaRIA BRZOZAK 

Autorka bloga "Królowa Matka", przedsiębiorca, influencerka, networker 

Adam to niekwestionowany profesjonalista! Z wiedzy i narzędzi poznanych na zajęciach u Adama korzystam każdego tygodnia! Polecam każdej osobie pracującej z ludźmi, żeby lepiej poznać siebie, swój potencjał oraz świadomie wykorzystywać potencjał współpracowników. Niesamowita wiedza i doświadczenie. 

ALEKSANDRA
ZANIECKA

Kobieta Rozwojowa, z natury Matka

Jaką energię wysyłasz światu, taka do Ciebie wraca.

Ogromne wrażenie wywarły na mnie wizualizacje prowadzone przez Adama. Polecam każdemu.

CENA

Kurs Wideo

127 zł

Wizualizacja .mp3

97 zł

Indywidualna Konsultacja

127 zł

14 Dni Gwarancji

100% Gwarancja zadowolenia. Nasze szkolenia objęte są 14 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Innymi słowy, jeżeli z jakiegoś powodu będziesz niezadowolony, po prostu daj nam znać i oddamy Ci pieniądze.

Bezpieczne Płatności

W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych strona naszego sklepu jest szyfrowana 256 bitowym kodem i używa certyfikatu bezpieczeństwa SSL, więc Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

>