BEZPŁATNY WEBINAR
"Praktyki Duchowe w Biznesie"

Otwórz przed sobą drzwi do nieograniczonego bogactwa i osiągnięcia celów życiowych!
wtorek, 14.05.2024 godz. 20:00

Dla kogo to zadziała ?

Bezpłatny warsztat dla przedsiębiorców i ludzi biznesu, którzy chcą zdobyć pewność siebie, sukces finansowy i harmonię w życiu osobistym i zawodowym - 
prowadzi Adam Mistela - trener umysłu.

 • Masz trudności z generowaniem zysków i osiąganiem celów finansowych w swoim biznesie ?
 • Prowadzenie biznesu powoduje silne emocje, które często Cię przytłaczają i utrudniają podejmowanie racjonalnych decyzji ?
 • Masz problemy z podejmowaniem mądrych i trafnych decyzji biznesowych ?
 • Napotykasz trudności w nawiązywaniu pozytywnych relacji i współpracy z innymi ludźmi ?
 • Twoje przekonania i nawyki ograniczają Twój biznesowy potencjał ?
 • Masz trudności z zachowaniem równowagi między swoim życiem osobistym a prowadzeniem biznesu ?

Chcesz to zmienić?

Zapisz się na Warsztat online

 • Nauczysz się praktycznych technik duchowych, które pomogą Ci przyciągnąć obfitość i sukces finansowy, otworzyć się na pieniądze i skutecznie regulować przepływ swoich finansów.
 • Będziesz wiedzieć jak opanowywać i wykorzystywać emocje jako narzędzie do osiągania sukcesu, eliminując stres i przytłaczające wahania emocjonalne.
 • Odkryjesz tajniki skutecznego podejmowania decyzji, co pozwoli Ci działać z pewnością siebie i przewidywalnością, osiągając pożądane rezultaty.
 • Nauczysz się budować dobre i pozytywne zachowania, które przyciągną ludzi i umożliwią Ci skuteczną współpracę, zarówno z pracownikami, jak i klientami.
 • Zbudujesz wewnętrzną siłę i pewność siebie, co pozwoli Ci stawać się silnym liderem, inspirującym innych i osiągającym wybitne wyniki.
 • Nauczysz się integrować swoje życie osobiste i biznesowe, zachowując równowagę i czerpiąc spełnienie zarówno z życia prywatnego, jak i zawodowego.

Co mówią Uczestnicy moich Warsztatów ?

Maria Brzozak

blogerka "KRÓLOWA MATKA"

Adam to niekwestionowany profesjonalista! Z wiedzy i narzędzi poznanych na zajęciach u Adama korzystam każdego tygodnia! Polecam każdej osobie pracującej z ludźmi, żeby lepiej poznać siebie, swój potencjał oraz świadomie wykorzystywać potencjał współpracowników. Niesamowita wiedza i doświadczenie. A do tego Adam jest osobą o wielkiej klasie i wielkim sercu. Dla mnie to ogromny zaszczyt, że mogłam poznać Adama osobiście.

Agnieszka Pietrzykowska

UCZESTNICZKA WARSZTATÓW

Gorąco polecam warsztaty i szkolenia, które prowadzi Adam. Warsztaty były dla mnie niezwykłym przeżyciem. Adam w bardzo przyjazny, ciepły i humorystyczny sposób prowadzi zajęcia. Stworzył świetną atmosferę, dzięki której czuliśmy się swobodnie i byliśmy otwarci na nowe doświadczenia nie obawiając się ośmieszenia. Każdy z uczestników ze swobodą podejmował ćwiczenia czerpiąc z tego radość ale i wiedzę o samym sobie i o tym nad czym warto jeszcze popracować, co poprawić a najważniejsze – jak to zrobić! To bezcenna wiedza.

Małgorzata Szul

uczestniczka warsztatów

Z całego serca dziękuję Ci za to, że dzięki Twoim warsztatom mogłam zauważyć rzeczy, które nie pozwalały mi wyjść ze strefy komfortu. Teraz jest mi dużo łatwiej, będę korzystać z Twojej nauki bo już są jej efekty.
Dziękuję Adamie i do zobaczenia!

>