Po prostu [PREZENTuj się !!] na wyższym poziomie !! 

[Adam Mistela]

trener

4-tygodniowe Wyzwanie [PREZENTuj się !!] Działaj systematycznie! Bądź "On-Line"!

Dołącz do 4-tygodniowego Wyzwania, którego celem będzie realizowanie Twojego celu poprzez utrzymanie wysokiej aktywności działania wytrenowanej na szkoleniu Master Speaker oraz zaadaptowanie nabytych umiejętności do pracy w środowisku on-line.

Zastosowanie zaawansowanych technik autoprezentacji przy uwzględnieniu wsparcia grupy oraz indywidualnego mentoringu to Twój przepis na wyróżnienie się wśród innych!

Twoja inwestycja w siebie: 1800zł  tylko 597 zł.

4 spotkania on-line

Systematyczna praca - gwarancją sukcesu. Na 4 spotkaniach on-line zadbam aby Twoje umiejętności nabyte na szkoleniu Master Speaker nie zostały "schowane do szafy". Wspólnie realizujemy Twoje cele!

Wsparcie grupy

Ludzie, których znasz. Ludzie, na których możesz liczyć. Zawsze raźniej gdy idziemy razem. Wyjątkowa atmosfera, szczery feedback i nowe pomysły są nie do przecenienia na drodze rozwoju!

Indywidualna konsultacja

Otrzymasz konsultację indywidualną! W trakcie rozmowy telefonicznej lub wideo opracujemy wyjątkowy plan Twojego działania! Doszlifujemy detale!

Zapraszam
 [Adam Mistela]

"Szkolę nie tylko osoby z biznesu, menadżerów, kierowników czy właścicieli firm, trenerów i mentorów ale wszystkich, którzy chcą czegoś więcej od życia. Jednym słowem ludzi, którzy pragną doskonale i pewnie a przede wszystkim skutecznie prezentować się przed innymi."

14 Dni Gwarancji

100% Gwarancja zadowolenia. Nasze szkolenia objęte są 14 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Innymi słowy, jeżeli z jakiegoś powodu będziesz niezadowolony, po prostu daj nam znać i oddamy Ci pieniądze.

Bezpieczne Płatności

W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych strona naszego sklepu jest szyfrowana 256 bitowym kodem i używa certyfikatu bezpieczeństwa SSL, więc Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

Nie czekaj dłużej i dołącz do mnie!! [PREZENTuj się] !!

adammistela.pl | wszystkie prawa zastrzeżone | Regulamin | Polityka prywatności | Cookies

>