ADAM MISTELA

Phone NO:  601 444 214

Osiągnij przewagę dzięki nagraniom wizualizacyjnym .mp3 Adama Misteli 

Zestaw 4 wizualizacji .mp3:

Cena: 297 zł

Zestaw zawiera wizualizacje relaksacyjne: “5 minutowe wakacje” oraz "Uspokój ciało i umysł", a także "Autorytet", czyli wizualizację szybkiego zdobycia umiejętności osoby, która jest Twoim autorytetem i wyjątkową wizualizację na realizację celów "RAKIETA SUKCESU"

Ten zestaw to: energia, wewnętrzna siła, pewność siebie, metoda szybkiego przyswajania umiejętności, wakacje na życzenie, uspokojenie, relaks i sukces.

Zestaw 3 wizualizacji .mp3:

Cena: 197 zł

Zestaw zawiera wizualizacje relaksacyjne: “5 minutowe wakacje” oraz "Uspokój ciało i umysł", a także "Autorytet", czyli wizualizację szybkiego zdobycia umiejętności osoby, która jest Twoim autorytetem.

Zestaw 3 wizualizacji - Twój niezbędnik w każdej sytuacji!

Wizualizacja "5-minutowe" wakacje .mp3:

Cena: 97 zł

W ciągu 24 minut nagrania przenieś się w wymarzone miejsce i wyjątkową podróż każdego dnia. Poczujesz się jak po prawdziwych wakacjach.
Pozwoli Ci to na sprawniejsze działanie, lepsze poukładanie myśli. Nabierzesz energii do dalszego działania. Twój umysł stanie się kreatywny, a Twoje zmysły pobudzone. Dzięki temu będziesz mógł sprawniej działać, pracować, tworzyć.

Wizualizacja "Autorytet" .mp3:

Cena: 97 zł

Poznaj  nowoczesne metody szybkiego przyswajania umiejętności.
Ta wizualizacja pozwoli, abyś wszedł w posiadanie takich umiejętności. Posiądziesz takie umiejętności i wartości, jakie zechcesz. Ważne jest tylko, abyś ją stosował regularnie, co da Ci szybki rezultat.

Przeskoczysz długi i żmudny czas nauki.

Wizualizacja "Uspokój ciało i umysł" .mp3:

Cena: 97 zł

Wizualizacja zapewniająca wysoki poziom uspokojenia ciała i umysłu.

To 25 minut nagrania, dzięki któremu każdego poranka będziesz mógł z niewiarygodnym spokojem i czystym umysłem oraz dużą energią rozpocząć dzień, a każdego wieczoru oczyścisz ciało i umysł ze stresu nagromadzonego w ciągu dnia.

>