Zdobądź pracę marzeń!

Wyróżnij się wśród innych kandydatów!

Poznaj sekret skutecznego prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych!


Pakiet TeraZmiana - Autorska Matryca Wielopunktu Rozwoju Adama Misteli

Co otrzymasz w Pakiecie TeraZmiana ?

Pakiet TeraZmiana składa się z 3 wzajemnie uzupełniających się produktów: Kursu Wideo, Wizualizacji / Medytacji Audio oraz Indywidualnej Konsultacji z Adamem Mistelą.

Kurs Wideo

Kurs Wideo "Sekret udanej rozmowy, czyli 5 kroków do dobrej komunikacji" nauczy Cię kilku kluczowych technik do użycia w trakcie rozmowy o pracę, których zastosowanie zwielokrotni Twoje szanse na uzyskanie pracy marzeń.

Wizualizacja Audio

Wizualizacja / Medytacja "Zdobądź Pracę Marzeń" to wysoce skuteczne narzędzie do pracy z podświadomością. Jest to nagranie audio, które przeprowadzi Cię mentalnie przez proces rozmowy o pracę. Wielokrotne odtwarzanie zniweluje stres oraz spotęguje pewność siebie w sytuacji rzeczywistej rozmowy.

Indywidualna Konsultacja

Każda praca jest inna. Każda rozmowa jest inna. Dzięki 30-minutowej konsultacji z Adamem Mistelą uzyskasz konkretne podpowiedzi adekwatne do Twojej sytuacji i Twojego celu.  Uzyskasz odpowiedzi na Twoje pytania i opracowana zostanie strategia rozmowy aby jej przebieg był całkowicie pod Twoją kontrolą.

Co zyskasz dzięki Pakietowi TeraZmiana ?


Dobre pierwsze wrażenie, zdobycie zaufania i umiejętność budowania dobrej relacji z rozmówcą

Spokój umysłu, pewność działania, przygotowanie emocjonalne do rozmowy i pewność siebie

Opracowanie indywidualnej strategii prowadzenia Twojej rozmowy o pracę

Świadomość sukcesu, umiejętność projektowania rezultatu rozmowy, szansę na pracę marzeń

Adam Mistela

Aktor i charyzmatyczny trener wystąpień publicznych, którego szkolenia dają wyjątkowe kompetencje i wywołują emocje, których się nie da zapomnieć. 

Od lat z powodzeniem uczy autoprezentacji, mowy ciała, pracy z oddechem, technik opanowywania stresu i pokonywania własnych barier – zarówno w wystąpieniach na scenie, w pracy przed kamerą jak i spotkaniach biznesowych.

To co robi jest pełne pasji i otwartości na ludzi, którym pomaga dotrzeć do przyczyn lęków i blokad, po to aby potrafili odkryć i wyrazić swój potencjał, wydobyć go na światło dzienne i wykorzystać w rozwijaniu swojego biznesu, jak również w życiu osobistym.

Zadowoleni uczestnicy szkoleń:

Agnieszka Pietrzykowska

Gorąco polecam warsztaty i szkolenia, które prowadzi Adam.

 Adam w bardzo przyjazny, ciepły i humorystyczny sposób prowadzi zajęcia. Stworzył świetną atmosferę, dzięki której czuliśmy się swobodnie i byliśmy otwarci na nowe doświadczenia nie obawiając się ośmieszenia. Do tej pory nie nigdy nie występowałam przed kamerą a dzięki warsztatom dowiedziałam się w jaki sposób to robić...

Adam to niekwestionowany profesjonalista! Z wiedzy i narzędzi poznanych na zajęciach u Adama korzystam każdego tygodnia! Polecam każdej osobie pracującej z ludźmi, żeby lepiej poznać siebie, swój potencjał oraz świadomie wykorzystywać potencjał współpracowników. Niesamowita wiedza i doświadczenie. A do tego Adam jest osobą o wielkiej klasie i wielkim sercu. Dla mnie to ogromny zaszczyt, że mogłam poznać Adama osobiście.

Maria Brzozak

Autorka bloga "Królowa Matka"

Małgorzata Szklarska

Networker

Adama Mistelę znam od kilku ładnych lat. To jest bardzo wyjątkowa osoba. Nawet to czym się zajmuje Adam jest wyjątkowe. Nigdy wcześniej nie spotkałam w Polsce kogoś takiego. Nie spotkałam fachowca aż tak wysokiej klasy. Jest bardzo pozytywny. Wkłada serce w pracę z każdym i może dlatego udaje się Adamowi przeprowadzać transformację losu każdego, kto był na jego zajęciach.

Jaką energię wysyłasz światu, taka do Ciebie wraca.

Ogromne wrażenie wywarły na mnie wizualizacje prowadzone przez Adama. Polecam każdemu.

Aleksandra Zaniecka

Kobieta Rozwojowa, z natury matka

CENA

Kurs Wideo

199 zł

Wizualizacja .mp3

148 zł

Indywidualna Konsultacja

129 zł

14 Dni Gwarancji

100% Gwarancja zadowolenia. Nasze szkolenia objęte są 14 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Innymi słowy, jeżeli z jakiegoś powodu będziesz niezadowolony, po prostu daj nam znać i oddamy Ci pieniądze.

Bezpieczne Płatności

W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych strona naszego sklepu jest szyfrowana 256 bitowym kodem i używa certyfikatu bezpieczeństwa SSL, więc Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

adammistela.pl | wszystkie prawa zastrzeżone | Regulamin | Polityka prywatności | Cookies

>