Swoje doświadczenie i umiejętności praktyczne nabyłem przede wszystkim na deskach teatru, gdzie przez kilka lat zdobywałem wiedzę i doświadczenie spędzając tam z zamiłowaniem wiele godzin dziennie.


 Moja pasja w pracy z ludźmi przekłada się na wyjątkowo dobre rezultaty moich klientów, których wyszkoliłem przez ostatnie 20 lat.

 

Szkolę nie tylko osoby z biznesu,
 menadżerów, kierowników czy właścicieli firm, trenerów i mentorów
ale wszystkich którzy chcą czegoś więcej od życia.
Jednym słowem ludzi, którzy pragną doskonale i pewnie a przede wszystkim skutecznie prezentować się przed innymi.
Którzy chcą budować dobre relacje nie tylko w biznesie ale i w życiu prywatnym a nabyte umiejętności przenoszą
niemalże na każdą sferę swojego życia. 


Wszystkie techniki mojej pracy opierają się na praktycznym warsztacie, co przekłada się na konkretne rezultaty i szybkie procesy rozwojowe moich klientów.

adam mistela

Trener wystąpień publicznych i autoprezentacji.
Specjalista od przełamywania wszystkich barier: przed kamerą, na scenie, w życiu prywatnym.

ANETA KOWALCZYK / 

PRZEDSIĘBIORCA, PODOLOG,

PROMOTOR ZDROWIA

Z całego serca polecam szkolenie z wystąpień publicznych, które prowadzi Adam. Dzięki niemu odzyskałam pewność siebie na scenie ale także nabyłam umiejętności poruszania się po niej, odpowiedniej pracy głosem aby wywołać emocje u moich słuchaczy a także przez cały czas miałam możliwość omawiania błędów i poprawiania ich dzięki pomocy Adama. Szkolenie u Adama jest pełne wartościowej wiedzy i doskonałych ćwiczeń poprawiających dykcję i emisje głosu, gestykulacje i wiele wiele innych rzeczy, na które warto zwrócić uwagę podczas własnego wystąpienia. Jeśli szukasz najlepszego szkolenia z wystąpień publicznych polecam właśnie to u Adama.

MAŁGORZATA SZKLARSKA / 

PRZEDSIĘBIORCA, NETWORKER

Adama Mistelę znam od kilku ładnych lat. To jest bardzo wyjątkowa osoba. Nawet to czym się zajmuje Adam jest wyjątkowe. Nigdy wcześniej nie spotkałam w Polsce kogoś takiego. Nie spotkałam fachowca aż tak wysokiej klasy. Jest bardzo pozytywny. Wkłada serce w pracę z każdym i może dlatego udaje się Adamowi przeprowadzać transformację losu każdego, kto był na jego zajęciach. Jeśli jeszcze nie wiesz jak prawidłowo trzeba przeprowadzić wystąpienie publiczne, nie szukaj niczego, idź wprost do Adama. Jestem przekonana, że będziesz zachwycony tak jak ja jestem. Adamie, dziękuję losowi za to, że postawił Cię na mojej drodze życiowej, że odmieniłeś moje życie, pokazałeś takie rzeczy, których wcześniej nie zauważałam, zmieniłeś moje myślenie... Adamie, dziękuję Ci ,że jesteś.

MARIA BRZOZAK / 

AUTORKA BLOGA
"KRÓLOWA MATKA",

PRZEDSIĘBIORCA,

INFLUENCERKA,

NETWORKER

Adam to niekwestionowany profesjonalista! Z wiedzy i narzędzi poznanych na zajęciach u Adama korzystam każdego tygodnia! Polecam każdej osobie pracującej z ludźmi, żeby lepiej poznać siebie, swój potencjał oraz świadomie wykorzystywać potencjał współpracowników. Niesamowita wiedza i doświadczenie. A do tego Adam jest osobą o wielkiej klasie i wielkim sercu. Dla mnie to ogromny zaszczyt, że mogłam poznać Adama osobiście.

>