O moich warsztatach i produktach mówią:

ANETA KOWALCZYK / 

PRZEDSIĘBIORCA, PODOLOG,

PROMOTOR ZDROWIA

Z całego serca polecam szkolenie z wystąpień publicznych, które prowadzi Adam. Dzięki niemu odzyskałam pewność siebie na scenie ale także nabyłam umiejętności poruszania się po niej, odpowiedniej pracy głosem aby wywołać emocje u moich słuchaczy a także przez cały czas miałam możliwość omawiania błędów i poprawiania ich dzięki pomocy Adama. Szkolenie u Adama jest pełne wartościowej wiedzy i doskonałych ćwiczeń poprawiających dykcję i emisje głosu, gestykulacje i wiele wiele innych rzeczy, na które warto zwrócić uwagę podczas własnego wystąpienia. Jeśli szukasz najlepszego szkolenia z wystąpień publicznych polecam właśnie to u Adama.

MAŁGORZATA SZKLARSKA / 

PRZEDSIĘBIORCA, NETWORKER

Adama Mistelę znam od kilku ładnych lat. To jest bardzo wyjątkowa osoba. Nawet to czym się zajmuje Adam jest wyjątkowe. Nigdy wcześniej nie spotkałam w Polsce kogoś takiego. Nie spotkałam fachowca aż tak wysokiej klasy. Jest bardzo pozytywny. Wkłada serce w pracę z każdym i może dlatego udaje się Adamowi przeprowadzać transformację losu każdego, kto był na jego zajęciach. Jeśli jeszcze nie wiesz jak prawidłowo trzeba przeprowadzić wystąpienie publiczne, nie szukaj niczego, idź wprost do Adama. Jestem przekonana, że będziesz zachwycony tak jak ja jestem. Adamie, dziękuję losowi za to, że postawił Cię na mojej drodze życiowej, że odmieniłeś moje życie, pokazałeś takie rzeczy, których wcześniej nie zauważałam, zmieniłeś moje myślenie... Adamie, dziękuję Ci ,że jesteś.

MARIA BRZOZAK / 

AUTORKA BLOGA
"KRÓLOWA MATKA",

PRZEDSIĘBIORCA,

INFLUENCERKA,

NETWORKER

Adam to niekwestionowany profesjonalista! Z wiedzy i narzędzi poznanych na zajęciach u Adama korzystam każdego tygodnia! Polecam każdej osobie pracującej z ludźmi, żeby lepiej poznać siebie, swój potencjał oraz świadomie wykorzystywać potencjał współpracowników. Niesamowita wiedza i doświadczenie. A do tego Adam jest osobą o wielkiej klasie i wielkim sercu. Dla mnie to ogromny zaszczyt, że mogłam poznać Adama osobiście.

"

Jaką energię wysyłasz światu, taka do Ciebie wraca.

Ogromne wrażenie wywarły na mnie wizualizacje prowadzone przez Adama. Polecam każdemu.

Jeśli nie możesz wybrać się na wakacje marzeń w tym roku to polecam Tobie "Wakacje Marzeń" z wizualizacją Adama.

Gwarancja relaxu i odprężenia gwarantowana.


Aleksandra Zaniecka Kobieta Rozwojowa, z natury Matka

MAŁGORZATA SZUL / 

UCZESTNICZKA WARSZTATÓW

Z całego serca dziękuję Ci za to, że dzięki Twoim warsztatom mogłam zauważyć rzeczy, które nie pozwalały mi wyjść ze strefy komfortu. Teraz jest mi dużo łatwiej, będę korzystać z Twojej nauki bo już są jej efekty.
Dziękuję Adamie i do zobaczenia.

AGNIESZKA PELIKAN / 

UCZESTNICZKA WARSZTATÓW

Ostatnio miałam zaszczyt uczestniczyć w 5 dniowym wyzwaniu prowadzonym przez Adama Mistelę. Wiele osób boi się kamery i ma przed nią strach. Podobnie było ze mną. Po wyzwaniu moje nastawienie uległo zmianie. Czas jaki poświęcił nam Adam był niesamowity. Przede wszystkim sam warsztat. Chwila teorii a potem praktyka i praktyka. Bardzo dużo mi to dało. Przede wszystkim nie boję się już czerwonego światełka, wiem jak mówić, gdzie mówić i jak się zachowywać aby biła ze mnie pewność siebie. Dzięki wyzwaniu poznałam też swój potencjał a uwagi Adama bardzo celne i trafne. Myślę, że dla naszej grupy było to świetnia zabawa, podczas której pokonaliśmy nasze obawy.

IZA LUTY /

UCZESTNICZKA WARSZTATÓW

To wyzwanie było świetne! Przekazana wiedza i ćwiczenia grupowe pozwoliły dostrzec mi własne błędy i łatwiej je poprawić. A ładunek optymizmu jest zaraźliwy! Uczyłam w szkole i na różnych kursach, wykładałam, a także śpiewałam w chórze akademickim przez 50 lat, czasami występowałam w radio lub telewizji. Od pewnego czasu nie ćwiczyłam jednak i mimochodem pojawiły się poważne błędy. Umiejętność mówienia i przekazywania emocji jest potrzebna każdemu, nie tylko osobom pracującym głosem i mową ciała, także zwykłym ludziom w kontaktach interpersonalnych.
Trzeba też stale ćwiczyć, inaczej będziemy popełniać coraz więcej błędów, wracać do starych negatywnych nawyków.

Witam, mam na imię Teresa. Na szkolenie do Adama Misteli trafiłam przypadkiem. Uważam jednak, że coś zawsze jest po coś. Adam pojawił się w moim życiu w odpowiednim momencie. Pokazał mi jak nad sobą pracować, aby osiągnąć odpowiednie efekty dzięki pewności siebie, którą zdobyłam na wyzwaniu jakie dla nas przygotował. Serdecznie polecam szkolenie Adama Misteli. Zapewniam, że nie będziecie żałować!

TERESA KOŁODZIEJ

Agnieszka Pietrzykowska

Gorąco polecam warsztaty i szkolenia, które prowadzi Adam.

5-cio dniowe warsztaty Zbudowanie Pewności Siebie Przed Kamerą były dla mnie niezwykłym przeżyciem. Adam w bardzo przyjazny, ciepły i humorystyczny sposób prowadzi zajęcia. Stworzył świetną atmosferę, dzięki której czuliśmy się swobodnie i byliśmy otwarci na nowe doświadczenia nie obawiając się ośmieszenia. Do tej pory nie nigdy nie występowałam przed kamerą a dzięki warsztatom dowiedziałam się w jaki sposób to robić i ciągle mało mi tej wiedzy 🙂

Każdy z uczestników ze swobodą podejmował ćwiczenia czerpiąc z tego radość ale i wiedzę o samym sobie i o tym nad czym warto jeszcze popracować, co poprawić a najważniejsze – jak to zrobić! To bezcenna wiedza.

Warsztaty w małych grupach to świetna forma nauki i natychmiastowy feedback w przyjaznej atmosferze.

Gorąco polecam i czekam z niecierpliwością na kolejne warsztaty i szkolenia 🙂

Dzięki Adam 🙂

>