Osiągnij przewagę dzięki nagraniom wizualizacyjnym .mp3 Adama Misteli 

4 wizualizacje - zestaw .mp3:

Zestaw zawiera 4 nagrania wizualizacyjne .mp3: “Zaprojektuj swoje życie”, "Osiągnij wewnętrzną równowagę", "Pozbądź się bagażu złych doświadczeń" oraz "Zdobądź pewność siebie"

Ten zestaw to:  motywacja, energia, wewnętrzna siła, relaks, pewność siebie oraz metoda na uwolnienie się od tego co powstrzymuje Cię przed realizacją Twoich celów. 

Posłuchaj fragmentu:

Wizualizacja "Zaprojektuj swoje życie" .mp3:

Stoisz w miejscu? A może działasz ale nie osiągasz zamierzonego celu? Ten proces wizualizacyjny nakierunkuje Cię na to jak zdobyć to co do tej pory było dla Ciebie nieosiągalne. 

Twój cel, Twoje marzenie, Twoja przyszłość – na te tory ukierunkuje Cię właśnie ta wizualizacja.

Posłuchaj fragmentu:

Wizualizacja "Osiągnij wewnętrzną równowagę" .mp3:

Czy zdarzają Ci się że różne sytuacje, w których ludzie lub wydarzenia powodują u Ciebie wewnętrzny niepokój, zdenerwowanie, albo paraliż w działaniu? Ten proces pozwoli Ci odzyskać i wypracować w sobie równowagę wewnętrzną.

Będziesz mógł spokojnie działać nawet w stresujących sytuacjach.

Posłuchaj fragmentu:

Wizualizacja "Pozbądź się bagażu złych doświadczeń" .mp3:

Czasem jest tak, że robisz wszystko aby iść do przodu i osiągać nowe cele ale czujesz, że stoisz w miejscu. Coś Cię powstrzymuje. Nie wiesz dlaczego tak się dzieje... W rzeczywistości często jest to rezultat różnych złych doświadczeń z przeszłości, które ciążą Ci jak kula u nogi i blokują Twój rozwój.
Więc na co czekasz? Uwolnij się od tych ciężarów raz na zawsze!

Posłuchaj fragmentu:

Wizualizacja "Zdobądź pewność siebie" .mp3:

Zdobądź wewnętrzną pewność siebie i bądź postrzegany jak osoba pewna siebie! Z reguły lubimy ludzi pewnych siebie z dużą energią więc poczuj tą moc w sobie! 

Proces wizualizacyjny dla osób występujących publicznie przed kamerą i na scenie, przeprowadzających prezentacje, chcących zdobyć umiejętność łatwego nawiązywania relacji z innymi ludźmi tak prywatnie jak i w biznesie.

Posłuchaj fragmentu:

Zestaw 3 wizualizacji .mp3:

Zestaw zawiera wizualizacje relaksacyjne: “5 minutowe wakacje” oraz "Uspokój ciało i umysł", a także "Autorytet", czyli wizualizację szybkiego zdobycia umiejętności osoby, która jest Twoim autorytetem.

Zestaw 3 wizualizacji - Twój niezbędnik w każdej sytuacji!

Wizualizacja "5-minutowe" wakacje .mp3:

W ciągu 24 minut nagrania przenieś się w wymarzone miejsce i wyjątkową podróż każdego dnia. Poczujesz się jak po prawdziwych wakacjach.
Pozwoli Ci to na sprawniejsze działanie, lepsze poukładanie myśli. Nabierzesz energii do dalszego działania. Twój umysł stanie się kreatywny, a Twoje zmysły pobudzone. Dzięki temu będziesz mógł sprawniej działać, pracować, tworzyć.

Wizualizacja "Autorytet" .mp3:

Poznaj  nowoczesne metody szybkiego przyswajania umiejętności.
Ta wizualizacja pozwoli, abyś wszedł w posiadanie takich umiejętności. Posiądziesz takie umiejętności i wartości, jakie zechcesz. Ważne jest tylko, abyś ją stosował regularnie, co da Ci szybki rezultat.

Przeskoczysz długi i żmudny czas nauki.

Wizualizacja "Uspokój ciało i umysł" .mp3:

Wizualizacja zapewniająca wysoki poziom uspokojenia ciała i umysłu.

To 25 minut nagrania, dzięki któremu każdego poranka będziesz mógł z niewiarygodnym spokojem i czystym umysłem oraz dużą energią rozpocząć dzień, a każdego wieczoru oczyścisz ciało i umysł ze stresu nagromadzonego w ciągu dnia.

>