Jesteś w mediach społecznościowych? 
Może prowadzisz biznes? 
A może udostępniasz video lub robisz live’y? 

Jeżeli tak, to ten materiał jest właśnie dla Ciebie!

Jak myślisz, jaka jest podstawowa zasada wystąpień przed kamerą?

Ja nazywam się Adam Mistela i moją misją jest uczyć ludzi wystąpień przed kamerą a także offline'owo, żebyś miał większy wpływ na to co się dzieje w budowie Twojego biznesu i jakże ważnego dzisiaj wizerunku w social-mediach. 

Coraz częściej widzę, że masz dobry produkt, dobrą usługę, dodatkowo naprawdę ciekawe pomysły i co najważniejsze masz wiedzę a nie potrafisz skutecznie przekazać tego przed kamerą, żeby zrealizować sprzedaż. To z kolei przekłada się oczywiście na twoje zarobki.

Jeżeli robisz to dobrze pamiętaj, że możesz robić to jeszcze lepiej.

Możesz osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty a ja jestem tu po to żeby Ci pomóc.

Sam przeszedłem tą długą drogę i dzięki temu wyodrębniłem wiedzę a co najważniejsze ćwiczenia warsztatowe, które dają największą wartość.

Zebrałem to w taką pigułkę, która zagwarantuje Ci, że zrobisz milowy krok do przodu odpowiednio prezentując się w mediach.

Zrobiły to setki uczestników moich szkoleń którzy osiągają teraz naprawdę nieprzeciętne rezultaty.

A jaka jest podstawowa zasada wystąpień przed kamerą?

Relacja i kontakt wzrokowy. 

Tak jak spotykasz się z ludźmi czy występujesz na scenie, w pierwszej kolejności łapiesz kontakt wzrokowy i budujesz relację. Taka sama zasada dotyczy kamery.

Patrząc na swojego słuchacza ma on wrażenie, że mówisz konkretnie do niego i jest to jeden z czynników, dzięki któremu budujesz z nim relację. 

Jeżeli chcesz osiągnąć coś więcej niż tylko zwykłe mówienie i przekazywanie informacji, zapraszam Cię na moje szkolenia!

Poznasz na nich i co najważniejsze przećwiczysz wyjątkowo skuteczne techniki, dzięki którym szybko i skutecznie nawiążesz kontakt wzrokowy i zbudujesz relację z Twoimi odbiorcami.

Pamiętaj:

 kontakt wzrokowy i relacja!

Do zobaczenia wkrótce!
Adam

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Inne blogi, które mogą Ci się spodobać:

>