Pewnie zdarzyło Ci się kiedyś, że coś sobie wyobraziłeś...

... może o czymś marzyłeś lub, innymi słowy, zobaczyłeś to w swoim umyśle - czyli zwizualizowałeś - i po jakimś czasie to się wydarzyło...

Może to była sytuacja, a może osiągnięcie ustalonego celu?

Często z tego procesu nie zdajemy sobie nawet sprawy. Ja sam również kiedyś tak miałem.
Zawsze marzyłem o domu, najlepiej w lesie, na polanie, otoczonym drzewami z każdej strony. Po kilku latach w takim zamieszkałem, nie zdając sobie zupełnie sprawy z mechanizmu, który nieświadomie zastosowałem. Dopiero przypadek sprawił, że sobie to uświadomiłem!

Dokładnie tak, jak Ty teraz słyszysz to ode mnie, tak i ja usłyszałem od kogoś, jak w naszej głowie działają tego typu procesy.  

Nie wierzyłem, oczywiście, w takie mechanizmy, zaciekawiły mnie jednak one na tyle poważnie, że zgłębiłem temat w teorii i praktyce. Nie tracąc wcale swojego sceptycyzmu latami zbierałem coraz to nowsze doświadczenia i wszystko przemawiało za tym...

... że to działa!! 

Coś na zasadzie "Myślisz i Masz"!

Teraz żałuję tylko, że tak długo to trwało - to moje przekonywanie się...

Ty również możesz w to wierzyć lub nie. Możesz nie wierzyć w ani jedno moje słowo - po prostu to sprawdź!

Pytanie, czy warto czekać, biorąc pod uwagę, że coraz więcej ludzi o tym mówi i pisze. Czy nie lepiej od razu wziąć życie za rogi i kreować je po swojemu?

Wizualizacje w żadnym razie nie są lekiem na wszystko, pozwalają jednak poprawić sprawność i jakość Twoich codziennych działań. Ludzie korzystający z technik i strategii wizualizacji mogą dokonać ważnych i trwałych zmian w wielu dziedzinach swojego życia.

Mówiąc prosto: drzwi do Twojej podświadomości stoją przed Tobą otworem! 

Masz otwartą drogę do tworzenia swojej przyszłości i kreowania rzeczywistości. Wystarczy skorzystać z tej możliwości.

Podświadomość jest tą częścią umysłu, która nie zdaje sobie sprawy z tego, co zachodzi w Twoim otoczeniu w konkretnej chwili. Przeżywane wydarzenia sprawiają, że skupia się ona na celach. Poza tym, podświadomość jest odpowiedzialna za osiągnięcia i doświadczenia, akceptuje zwizualizowane sytuacje jako całkowicie realne, a następnie stara się znaleźć drogę pozwalającą je urzeczywistnić.

Jak uruchomić ten mechanizm?

Moim zadaniem jest pokazać Ci, jak należy wykorzystać możliwości podświadomości, aby pomagały w osiąganiu upragnionych celów!

Masz naprawdę doskonałe narzędzie, jakim jest Twój mózg. Należy je tylko odpowiednio wykorzystać.

Badania naukowe dowodzą, że gdy wykonujesz jakąś czynność, w Twoim mózgu zachodzą takie same procesy, jak w trakcie wyobrażania sobie tej czynności. Jednym słowem: dla mózgu nie ma różnicy, czy wykonujesz coś, czy sobie to wyobrażasz. Jeżeli często wyobrażasz sobie swój cel, to w Twojej głowie powstaje sprzeczność z tym, co masz w danym momencie i Twoja podświadomość próbuje zmienić sytuację, w której się znajdujesz.

Możesz, oczywiście, tkwić w tym stanie, w którym jesteś. Może jest on dobry dla Ciebie, ale wyobraź sobie, jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś sam projektował swoją rzeczywistość wspomagając się np. wizualizacjami, które zaprzęgają Twoją podświadomość do działania? 

Co byłoby, gdybyś mógł w ciągu trudnego czy stresującego dnia w 30 minut uspokoić swoje ciało i umysł, i znowu działać na pełnych obrotach?

A gdybyś mógł w ciągu 30 minut przeżyć wczasy, wypocząć w wymarzonym miejscu i dzięki temu nabrać energii do działania?

A może gdybyś mógł uczyć się szybciej od ludzi, którzy już posiadają wartości i umiejętności, których pragniesz?

A gdybyś mógł uporządkować swoje finanse, wspomóc swój rozwój osobisty, rozwój swojej firmy - czy nie byłoby warto z tego skorzystać?

Skorzystasz z tych możliwości, czy z nich nie skorzystasz...? Decyzję zostawiam Tobie! Sam wiesz, co w Twoim życiu wymaga zmiany na lepsze. 

Tymczasem... mam dla Ciebie propozycje...! 

Kliknij przycisk poniżej i... 

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Inne blogi, które mogą Ci się spodobać:

>